sporperformans.com müşteriye ürün teslimatında UPS firmasıyla çalışmaktadır. 

Web sitemizden satın almaya karar verdiğiniz ürüne ait  "SATIN AL"  butonunu tıkladıkdan sonra karşınıza çıkacak yönlendirmeleri takip ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Ödeme için, Havale, EFT  ya da kredi kartı sekmelerinden birini seçip ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayınız. SporPerformans.com sizlere, "UPS ile kapıda ödeme" seçeneği de sunmaktadır. Bu seçeneği tercih ettiğinizde, sitemizden alışverişinizi tamamladıktan sonra size ulaştırılacak olan ürününüzü teslim aldığınız sırada UPS görevlisine ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeyeceğiniz tutar; ürün bedeli + Kargo şeklinde olacaktır. Kapıda ödemenizi kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde taksit imkanı bulunmamaktadır.

Eğer, internet üzerinden kredi kartınızla ödeme yaparak sipariş verdiyseniz, sitemizin "HESABIM" bölümünden siparişinizin onaylandığını görebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, kart ekstrenizde alıcı ismi olarak "FERPA GRUP Dış Ticaret" görünecektir.

Havale yada EFT ile yapılan ödemelerde siparişinizin onaylanması için ödeme yaptığınıza dair dekontu, siparişinizi gerçekleştirdiğiniz tarihten itibaren en geç 2 iş günü içinde (216) 416 30 15 nolu faksa ya da iletisim@sporperformans.com adresine e-mail ile göndermeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Havale ya da EFT ile ödeme yapılmış olması durumunda, ilgili havale tutarının SPORPERFORMANS hesaplarında görünmesinden sonra, ürünün kargolama işlemi yapılacaktır.

Siparişiniz onaylandıktan sonra "stok durumuna" göre ürününüz en geç beş ( 5 ) iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Şipariş verdiğiniz andan itibaren  ürünün onay, paketleme, kargoya verilmesi ve teslimatına ilişkin tüm bilgileri "HESABIM" bölümünden takip edebilirsiniz.

Ürünün kargoya verilmesinden itibaren sipariş takibinde size bildirilecek olan UPS Kargo takip referans numarasıyla, UPS'in internet sitesinden ürününüzün nerede olduğunu öğrenebileceksiniz.