Temel çalışma alanımız,başta sanayii ürünleri olmak üzere ithalat ve ihracattır.

Misyonumuz, Türkiye'de üretimi yapılan kaliteli ürünleri yurtdışına pazarlamak ve küçük ve orta ölçekli firmaların ürünlerini yurtdışında tanıtmaktır.

Firmamız, Türkiye'deki ucuz ve kaliteli ürünleri yurtdışına pazarlamak amacı yanında, zamanla iç piyasadaki bazı ihtiyaçları da görmüş ve bu ihtiyaçları gidermek adına, yurtdışında halihazırda tanınmış, güvenilir, kaliteli ve ucuz ürünleri Türkiye'ye getirerek,yurt içindeki temsili, tanıtımı, pazarlaması ve bu firmaların Türkiye danışmanlığı görevlerini de yapmaktadır.

Sitemizdeki tüm ürünleri yurtdışından direkt ithal etmekteyiz. Dolayısıyla, tüketici ile yurtdışındaki imalatçı fabrikayı “aracısız” buluşturuyoruz. Sitemizde satılan her ürünün garantisi direkt üretici firma olmaktadır. Yaptığımız tüm ithalat işlemlerinde bu noktayı göz önünde bulundurarak üretici ve alıcı arasında bir köprü görevi de görmekteyiz.

Firmamız Türk tüketicisinin haklarını korumak, kalite ve ucuzlukla tanıştırmak görevini üstlendiği için, sporperformans.com, ithalatını yapacağı ürünleri aylar süren uzun bir takibe almış, incelemiş, denemiş ve her türlü güvenilirliğine inandıktan sonra Türk tüketicisine sunmaya karar vermiştir.

Firmamız ticari kaygılardan tamamen uzak, kişinin rahatı ve sağlığını ön planda tutan ve güvenilirliği temel prensip edinen bir alışveriş sitesi oluşturmayı hedeflemiştir.

Bu nedenle, sporperformans.com’dan alacağınız her ürünün kalitesine,  sağlayacağı avantajlara güvenebilirsiniz.

sporperformans.com’da keyifli,sağlıklı ve kazançlı alışverişler dileriz.