VEINOPLUS SPORT Power Cuffs - İletken Baldır Kılıfı

998/101

Yeni ürün

310,50 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

Veinoplus Sport Power Cuff

Veinoplus Sport Power Cuff sadece Veinoplus Sport cihazı ile çalışır.

Power Cuff Veinoplus Sport Cihaz'ın uzun ömürlü iletken baldır kılıfıdır.

Power Cuff bacağa kolayca takılır.

Paketin içerisinde bağlantı kabloları bulunmaktadır. Yıkanabilir, esnek yapısıyla vücudunuza uyum sağlar ve içinde elektrodları barındırır. Baldırı 30-45 cm arasında olanlar için idealdir.

Veinoplus Sport Cihaz'ın baldırlara uygulanmasıyla bütün vücutta dinlenme ve toparlanma sağlanır. Eşsiz teknolojisi sayesinde yoğun antrenmanlar ve müsabakalardan sonra hızlıca toparlanabilir ve yorgunluk hissetmezsiniz. Kramp veya ağrı oluşmasını engelleyerek tam anlamıyla toparlanma için idealdir. 15 dk kullanım ile %80 oranında toparlanma sağlayarak devre arasında maça yeni başlamışcasına sizi hazırlar.

Veinoplus Sport Cihaz devre aralarında ve antrenmanlardan sonra performansınızı yeniden kazanmak için idealdir. Dinlendirir, kramp ve ağrıyı önler, masaj yapar ve gücünüzü geri kazanmanızı sağlar. Veinoplus Sport çeşitli branşlardan birçok sporcuya hitap eden eşsiz bir üründür.

Veinoplus Sport Cihaz baldır bölgesi için özel olarak üretilmiştir. Spor sırasında en çok çalışan kas gruplarından biri olan baldır bölgesi Veinoplus Sport ile hızlıca toparlanır.

Yorumlar

Yorum yapın

VEINOPLUS SPORT Power Cuffs - İletken Baldır Kılıfı

VEINOPLUS SPORT Power Cuffs - İletken Baldır Kılıfı

Dikkatinizi çekebilecek ürünler