ZAMST ZW-7 Sporcu Bel Kemeri (Güçlü Destek) Daha büyük görüntüle

ZAMST ZW-7 Sporcu Bel Kemeri (Güçlü Destek)

Yeni ürün

586,50 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

ZAMST ZW-7

Sırtın alt kısmına uyguladığı immobilizing desteği ile ağrı oluşumunu engeller.

Elastik yapısı, karın bölgesine basıncı azaltır.

Kullanılan stiren meş malzemenin başka bir benzeri yoktur. Bu, bel desteğinin yukarı kaymasını önler.

3D mesh malzeme, oldukça konforludur ve cildin nefes almasını sağlar.

3D malzeme beli sıkıştırarak rahatsız etmez. Bel desteğinin alt ve üst taraflarında mükemmel bir uyum vardır.

4 ince kat halinde ve yarı sert olarak yapılmış, bel bütünlüğünü koruyucu, mükemmel bir destektir.

Zamst ürünleri spor sırasında meydana gelen sakatlık durumlarını önlemek; ayrıca sakatlık sırasında spor yapmanızı sağlayacak destekleyici ürünleri sunar.
Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.

Sakatlık daha çok el ve ayak bileği, diz, parmaklar veya dirsekte meydana gelir. Eklemlerimiz hareket halinde olduğundan sakatlık riski en yüksek bölgelerdir. Zamst ürünleri, spor sırasında sakatlanmayı engelleyen koruyucu ürünleri ile oluşabilecek durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Bunun yanında kondisyonunuzu kaybetmemeniz için sakatlık sırasında kullanılan ve özellikle eklem bölgelerinde spor yapmanızı engelleyen durumları minimuma indiren ürünler bulunmaktadır.

Spor sırasında da daha önce sakatlanıp halen sakatlık riski bulunan bölgeler bulunmaktadır. Bu gibi durumlar için sakatlık sırasında kullanılabilen ve giyildiğinde maksimum konfor sağlayan Zamst ürünleri ile olası sakatlıkların kolayca önüne geçebilirsiniz. Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST ZW-7 Sporcu Bel Kemeri (Güçlü Destek)

ZAMST ZW-7 Sporcu Bel Kemeri (Güçlü Destek)

Dikkatinizi çekebilecek ürünler