ZAMST ZK-7 Dizlik Daha büyük görüntüle

ZAMST ZK-7 Dizlik

Yeni ürün

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

504,00 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

ZAMST ZK-7 Diz kısmı açık olan sistem, üstün bir konfor sağlar ve kaymayı önler.

Mükkemmel bağlantı düzeneği, dizin hareket esnekliğini ve iç dengesini korur.

İki adet bağlantı flasteri, dizi alttan sarar ve kaymayı önleyerek, dize rahatlık verir.

Nefes alabilen, esnek malzemeden yapılmıştır.

Terleme sırasında, teri çabuk sirküle eder.

Çapraz ve paralel bağlarda etkili sıkılaştırma sağlar.

Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.

Diz Sakatlanması spor sırasında çokça görülen bir sakatlıktır. Vücudun ağırlığını sürekli olarak taşıyan eklemlerden bir tanesi de dizdir. Diz sakatlanması önlem alınmazsa çok ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden sakatlık farkedildiği andan itibaren önlemler alınmalıdır. Diz sakatlanması dönme, burkulma veya çarpmalar şeklinde gerçekleşebilir. Farkında olmadan dizlere çok fazla yük bindiği takdirde liflere ve bağlara zarar verilebilir. Bu yüzden spor yaparken dizde ağrı veya benzer şikayetler var ise önlem alınmalı, spor sırasında dizden sakatlanma yaşanmışsa mutlaka diz koruyucu ürünler kullanılmalıdır. Bir çok basketbolcu sakatlanma riskini en aza indirmek için ZAMST ZK-7 kullanmaktadırlar.

Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST ZK-7 Dizlik

ZAMST ZK-7 Dizlik

Dikkatinizi çekebilecek ürünler