ZAMST Shoulder Wrap - Omuzluk Daha büyük görüntüle

ZAMST Shoulder Wrap - Omuzluk

Yeni ürün

690,00 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

ZAMST SHOULDER WRAP OMUZ DESTEĞİ

Aktivite ya da egzersiz sırasında, omuzda dengeyi koruyarak, muhtemel sakatlanmayı önleyici etkisi vardır.
Benzersiz kesimi ve dikiş teknikleri ile 3-D yapısı, vücudun doğal bir şekilde hareket etmesini sağlar.
Kullanımı basittir.

Sabitleme sistemi kol basıncına mükemmel bir destek sağlar.

Zamst ürünleri spor sırasında meydana gelen sakatlık durumlarını önlemek; ayrıca sakatlık sırasında spor yapmanızı sağlayacak destekleyici ürünleri sunar.

Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.

Sakatlık daha çok el ve ayak bileği, diz, parmaklar veya dirsekte meydana gelir. Eklemlerimiz hareket halinde olduğundan sakatlık riski en yüksek bölgelerdir. Zamst ürünleri, spor sırasında sakatlanmayı engelleyen koruyucu ürünleri ile oluşabilecek durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Bunun yanında kondisyonunuzu kaybetmemeniz için sakatlık sırasında kullanılan ve özellikle eklem bölgelerinde spor yapmanızı engelleyen durumları minimuma indiren ürünler bulunmaktadır.

Spor sırasında da daha önce sakatlanıp halen sakatlık riski bulunan bölgeler bulunmaktadır. Bu gibi durumlar için sakatlık sırasında kullanılabilen ve giyildiğinde maksimum konfor sağlayan Zamst ürünleri ile olası sakatlıkların kolayca önüne geçebilirsiniz. Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST Shoulder Wrap - Omuzluk

ZAMST Shoulder Wrap - Omuzluk

Dikkatinizi çekebilecek ürünler