ZAMST JK-2 Patellar Tendinit için Dizlik Daha büyük görüntüle

ZAMST JK-2 Patellar Tendinit için Dizlik

Yeni ürün

Bu ürünün artık stokta yok

414,00 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

PATELLAR TENDİNİT

ZAMST'ın çözümü: JK-2 / JK BANT

Stresi sınırlar, şok ve titreşim etkilerini azaltır.
Diz kapağını stabl ve merkezde tutar.

Zamst ürünleri spor sırasında meydana gelen sakatlık durumlarını önlemek; ayrıca sakatlık sırasında spor yapmanızı sağlayacak destekleyici ürünleri sunar.

Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.

Sakatlık daha çok el ve ayak bileği, diz, parmaklar veya dirsekte meydana gelir. Eklemlerimiz hareket halinde olduğundan sakatlık riski en yüksek bölgelerdir. Zamst ürünleri, spor sırasında sakatlanmayı engelleyen koruyucu ürünleri ile oluşabilecek durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Bunun yanında kondisyonunuzu kaybetmemeniz için sakatlık sırasında kullanılan ve özellikle eklem bölgelerinde spor yapmanızı engelleyen durumları minimuma indiren ürünler bulunmaktadır.

Spor sırasında da daha önce sakatlanıp halen sakatlık riski bulunan bölgeler bulunmaktadır. Bu gibi durumlar için sakatlık sırasında kullanılabilen ve giyildiğinde maksimum konfor sağlayan Zamst ürünleri ile olası sakatlıkların kolayca önüne geçebilirsiniz.

Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST JK-2 Patellar Tendinit için Dizlik

ZAMST JK-2 Patellar Tendinit için Dizlik

Dikkatinizi çekebilecek ürünler