ZAMST Elbow Band - Kol Bandı Daha büyük görüntüle

ZAMST Elbow Band - Kol Bandı

Yeni ürün

Dikkat: Stoktaki son ürünler!

207,00 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

ZAMST ELBOW BAND GOLF VE RAKET SPORLARI İÇİN DİRSEK DESTEĞİ

ELBOW BAND golf ve raket sporları oynarken dirsek üzerindeki yükü azaltmak için tasarlanmıştır.

Kanca flaster bağlama düzeneği ile tek elle takılabilir ve ayarlanabilir. Dirsekteki ped hassas sıkıştırma sağlar.

Zamst ürünleri spor sırasında meydana gelen sakatlık durumlarını önlemek; ayrıca sakatlık sırasında spor yapmanızı sağlayacak destekleyici ürünleri sunar.

Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.

Sakatlık daha çok el ve ayak bileği, diz, parmaklar veya dirsekte meydana gelir. Eklemlerimiz hareket halinde olduğundan sakatlık riski en yüksek bölgelerdir. Zamst ürünleri, spor sırasında sakatlanmayı engelleyen koruyucu ürünleri ile oluşabilecek durumlara karşı önlem almanıza yardımcı olur. Bunun yanında kondisyonunuzu kaybetmemeniz için sakatlık sırasında kullanılan ve özellikle eklem bölgelerinde spor yapmanızı engelleyen durumları minimuma indiren ürünler bulunmaktadır.

Spor sırasında da daha önce sakatlnıp halen sakatlık riski bulunan bölgeler bulunmaktadır. Bu gibi durumlar için sakatlık sırasında kullanılabilen ve giyildiğinde maksimum konfor sağlayan Zamst ürünleri ile olası sakatlıkların kolayca önüne geçebilirsiniz.

Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST Elbow Band - Kol Bandı

ZAMST Elbow Band - Kol Bandı

Dikkatinizi çekebilecek ürünler