ZAMST A1-S Ayak Burkulması Koruma Daha büyük görüntüle

ZAMST A1-S Ayak Burkulması Koruma

Yeni ürün

241,50 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

AYAK BURKULMASI ?

ZAMST'ın çözümü:

A1-S

Ayak bileğini durağan hale getirerek konforlu hareket etmesini sağlar. Özellikle halı saha gibi sert zeminlerde ayağı destekler ve korur. Ayak Burkulması her spor dalında sıklıkla yaşanan bir sakatlıktır. Yere yanlış basma, zeminin bozuk olması, yanlış ayakkabı seçimi ve bir çok neden ayak burkulmasına sebep olmaktadır. Ayak burkulması spor yapan bazı insanlarda bileğin esnek olması nedeniyle daha sık görülmektedir. Bir kez ayak burkulması yaşanması durumunda sonraki süreçte tekrar ayak burkulması yaşamak olasıdır. Bu nedenle risk varsa önlem almak; eğer sakatlık gerçekleşmişse de tedavisini geciktirmeden yapmak ve bileği korumak gerekmektedir. Ayak bileği bütün vücudumuzu taşıyan bir eklem olduğu için üzerine çok fazla yük binebilen bir durumdadır.

Spor yaparken ya da başka bir zamanda bir eklem ya da kas grubunun zarar görmüş olması spor yapmamızı engeller. Zamst ürünleri profesyoneller tarafından sakatlık halinde bile spor yapmaya olanak tanır. Bir çok futbolcu sakatlık sırasında bile formunu korumak için Zamst ürünlerini kullanarak antrenmanlarını devam ettirmektedir. Bu sayede çok daha kolay toparlanmaktadır.

Zamst ürünleri Avrupa’da üretilmekte olup emsallerinden çok farklıdır. Ömür boyu kullanıma uygundur. İçeriğindeki elastik kumaşlar gevşeme yapmaz.


Doğru bedeni bulmak için aşağıdaki tabloyu inceleyin:

Yorumlar

Yorum yapın

ZAMST A1-S Ayak Burkulması Koruma

ZAMST A1-S Ayak Burkulması Koruma

Dikkatinizi çekebilecek ürünler