Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Spor Sağlık ve İyilik Hali

Caitlin Clark, Angel Reese, Paige Bueckers ve daha fazlası

2023 WNBA Draftı ile ilgili kitabı resmen kapattığımıza göre, 2024 Draftında neler olduğuna bir göz atalım.

Geçen yılın Ulusal Finalistlerinin her birindeki en iyi oyuncular son sınıflar olacak ve lise sınıflarındaki diğer üç ilk beş – Big Bakers, Cameron Brink ve Camila Cardoso – kendi yöntemleriyle abartıya kadar yaşadılar. Üç ACC gardiyanı birinci tur draft seçimleri için başvuruda bulundu (evet, Haley Van Leith bir sonraki duyuruya kadar bir ACC gardiyanı) ve ayrıca beşinci sezon için üniversiteye dönen bir avuç son sınıf öğrencisi var. Hepsini bir araya getirirseniz, bu lig tarihindeki en iyi draft sezonlarından biri olabilir.

Bu olasılığın bariz uyarısı, COVID-19 bonus yılıdır. 2020-21 sezonunda kolejde olan herhangi bir oyuncuya fazladan bir yıl uygunluk hakkı verildi, bu, bu yılki sınıftan pek çok adayı ortadan kaldıran ve 2024’te aynı türden bir ortalığı kasıp kavurabilecek bir tuhaflık. Birçok oyuncu şimdiden kazanma olasılığının tadını çıkardı. LSU’nun 2022-23’te ikinci sınıf öğrencileri olarak listelediği Caitlin Clark ve Angel Reese de dahil olmak üzere beşinci yıllarını kullanarak – bu yüzden WNBA’ya gitmelerini beklemek pervasızca.

2024 için taslak bir taslak sipariş olmadığından, yalnızca büyük bir levha olan ve sahte bir taslak olmayan bu alıştırmanın amaçları doğrultusunda, herkesin istediği gibi beyan edebileceğini ve başka bir oyuncu için geri dönebilecek herhangi bir oyuncuya yıldız ekleyebileceğini varsayacağız. mevsim. Bununla birlikte, birçok yıldızın üniversiteye dönme olasılığı nedeniyle, bu ilk liste sonunda 12’ye düşebilecek olana kadar 24’e çıkacak.

Clark, bir yıl boyunca gol ve asistlerde ülkeye liderlik ettikten sonra gelişen Yılın ve Hücum Oyuncusu seçildi. Menzilden ateş etme yeteneği ile çevreden kendi atışını yapabilir ve savunma şemalarını çözebilir. Ayrıca ekranı kontrol etme, yuvarlanma ve büyük vuruş yapma veya atıcıya pas verme konusunda da ustadır. Clark güçlendi ve aynı zamanda bir çaylak olarak daha iyi bir kenar bitirici oldu. Hâlâ fazla savunma yapmıyor ve oyun boyunca duygularını kontrol etmeye çalışıyor. Ancak, El Kaide’den daha eksiksiz bir saldırı yeteneği hayal etmek zor.

Daha derine git

Caitlin Clark, WNBA Seçmeleri İçin Uygun Değil Ve Olsa Bile Iowa’da Daha Uzun Süre Kalabilir

2. Büyük Fırıncılar | 5-11 Koruma | *

Bu bir tür spekülasyon çünkü Bueckers’ın iki yıldır tam bir sezonu tamamladığını görmedik. Bununla birlikte, üçüncü yılına hakim olan, U19 Dünya Kupası’nda MVP olan ve NCAA Turnuvasında birçok kez etkinliğe adım atan bir Bueckers, şimdiden heyecan verici bir olasılık. Aklı başında kalabilirseniz, Bueckers bir sonraki seviyede hala zorlu bir saldırı gücü olmalıdır.

3. Cameron Brink | 6-4 ÖN/ORTA | *

Brink, övünmenin arketipidir. Kenardan savunma yapan ve uzayda ustaca savunma yapabilen bir baş belası – bir sürücü onu geçtiğini düşünse bile oyundan asla çıkmıyor. Brink’in ayrıca oldukça iyi bir şut anlayışı var, en iyi örneği geçen yıl faul çizgisinden yüzde 85’i ile örneklendi ve bir alt sınıf öğrencisi olarak uzun mesafeden daha az başarılı olsa bile üç sayılık atış yapmaya istekli olduğunu gösterdi. Büyük bir karakter olarak veya ön bahçede başka bir oyuncuyla oynayacak kadar çok yönlü olan Brink, gittiğiniz her yere kolayca sığar.

4. Melek Reese | 6-3 ileri | LSU *

Reese, özellikle hücumda, kolej basketbolunda kimsenin olmadığı kadar boya hakimdir. Basketbol peşinde koşarak savunmasını kontrol eden acımasız bir asidir. Reese zaten üretken bir golcü ve oyununu boyanın ötesine genişletirse bu sezon iki puan yükselebilir.

Daha derine git

“Sadece kendim olmaya çalışıyorum.” Angel Reese nasıl bir ev buldu ve LSU’da sona erdi?

5. Rekia Jackson | 6-2 önde | Tennessee

Jackson, potayı kapma konusunda şimdiden bir profesyonel ve çember etrafında pürüzsüz bir bitişe sahip. Adımları öldürücü ve topun yenmesi için daha birçok karşı koyması var. Zıplama atışındaki kısıtlamalara rağmen, Jackson son iki sezonda maç başına en az 19 sayı ortalaması tutturdu.

Daha derine git

Koçun DNP’sinden Tennessee’nin en değerli oyuncusuna: Rekia Jackson’ın sezon desteği

6. Yeni Bosch | 6-1 İleri | Southside Flyers (Avustralya)

Puoch, Nike Hoops Kadınlar Zirvesi Açılışının tartışmasız en büyük yıldızıydı. 18 yaşındaki oyuncu, Ulusal Lig’deki en iyi becerileri olan üstün kenar korumasının yanı sıra bazı tomurcuklanan top manevraları ve yumuşak zıplama gösterdi. Puoch, WNBA’de Ezi Magbegor’un ayak izlerini takip etme yolunda ilerliyor.

7. Aliyah Edwards | 6-3 ileri | *

Edwards hem kanatlara hem de yaşlılara karşı oynayabilen çok iyi bir savunmacı. Güçlü bir forvet mi yoksa pivot mu olduğu henüz belli değil, ancak güçlü ayak hareketlerine sahip ve sıçramasını boyanın kenarına kadar genişletti.

8. Haley Van Leith | 5-7 Koruma | Louisville (Ağ Geçidi Taşımacılığı)*

Kelsey Plum, uç noktalara kadar savaşan, orta kademede üstün olan ve defansif olarak kovalayan kombo muhafız buldogu Van Lith arketipini sunuyor. Plum’un geçen sezon MVP oylamasında üçüncü sıraya ulaşması, Van Lith’e cüssesine rağmen yüksek bir tavan sağlıyor. Van Leith’in oyun kuruculuğu üzerinde çalışması ve 2022/23’teki 3 sayılık şutunun bir yıl boyunca sadece bir sinyal olduğunu kanıtlaması gerekecek, ancak daha sert defans oyuncularına karşı gol atabileceğini şimdiden kanıtladı.

Daha derine git

2023 Kadın Basketbol Porter Tracker: Haley Van Light, Louisville’den ayrıldı

9. Camila Cardoso | 6-7 Merkez | Güney Carolina *

Cardoso’da fiziksel araçlar kendileri için konuşur. En iyi döneminde, çember üzerinde neredeyse gelişigüzel şutlar atabilir ve şimdiden kap ve kaçta sağlam bir savunmacıdır. Her oyunda ortaya çıkan kötüye kullanımı nasıl okuyacağımı daha iyi anladım. Beraberliklerin ötesindeki tüm puanlama hareketlerini ekleyebiliyorsanız, potansiyel yüksek bir seviyeye ulaşmaktır.

Sheldon, bu kategorideki ilk gerçek iki yönlü oyun kurucu. Hırsızlık soyağacı Ohio State Press’te oynamaktan açıkça havaya uçtu, ancak yarı alanda şerit geçmek için harika bir içgüdüsü ve sürücülerin önüne geçmek için yeterli hızı var. Bir bacak yaralanması, 2022/23’te 3 sayı atmasına neden oldu, ancak her zaman yüzde 35 ile 3 sayılık atış yaptı. Ayrıca potaya saldırabilir ve ona modern bir oyun kurucunun ihtiyaç duyduğu her düzeyde puanlama sağlar.

Virginia Tech’teki üç yıllık görevi göz önüne alındığında bu statü biraz yüksek olabilir, ancak 2023 Georgia Amoore yalnızca bir WNBA oyuncusu. Yol tutuşu ve hızıyla her türlü savunma baskısının üstesinden gelebilir, kendisi ve takım arkadaşları için devasa üç sayılık atışlar üretir. Her gece 40 dakika boyunca takımının hücumunu yönetmiyorsa, defansif olarak biraz çaba gösterebileceği umut ediliyor.

Daha derine git

Georgia Amory’nin Virginia Tech’e nasıl yükseldiği gözden kaçarak Final Four yıldızı oldu

Geri sahada sağlam bir defans oyuncusu olan Osborne, son sezonunu bir kez daha ortalama verimliliğin üzerinde skor alabildiğini kanıtlamak için kullanmalıdır. Topla ilgileniyor ve çizgiye daha sık geliyor, ancak daha tutarlı bir sıçrama onun için bir beceri olabilir.

Osborne, güçlü bir keskin nişancı olduğunu kanıtlamalıdır. (Kevin C. Cox/Getty Images)

Jackson, kenarları koruyan ve çemberin etrafında verimli bir şekilde bitiren bir spor tehlikesidir. Pozisyondan nasıl ayrılacağınızı öğrendikten sonra, oldukça güçlü bir saldırı gücü olacaktır.

Savunma Taylor için orada ve hücum rolü bir sonraki seviyeye modernize edilirse, tartışmasız daha savunma etkisi olabilir. Bir golcü ve atıcı olarak ne eklerseniz ekleyin, bu noktada sos.

15.Elizabeth Keightley | 6-6 Merkez | Virginia Tech

Kitley, NCAA Turnuvasında sağlam bir performans sergiledi ve kolaylaştırmanın yanı sıra gol de atabilen bir posta merkezi olarak verimliliğini neredeyse artırdı. Savunması sallama faktörü olacak – kenarda iyi ama yol boyunca daha iyi savunması gerekiyor.

16. Te Hina Baobao | 5-9 koruma | Oregon (Ağ Geçidi Taşımacılığı) *

Paopao, oyun endüstrisinde harika bir zevke sahiptir ve mükemmel bir nişancıdır. Oregon Eyaleti, 2022-23’te biraz dağınıktı, bu yüzden gelecek yıl başka bir hücumu nasıl başardıklarını görmek ilginç olacak.

Cougars 2023 Pac-12 Turnuvasını kazanırken Leger-Walker, MOP performansıyla gerçekten ulusal sahneye çıktı. Army-Walker, topu kontrol edebilen, şut atabilen ve toptan inebilen ve en iyi rakiplere karşı oynamaya devam etmesi gereken eksiksiz bir kalecidir.

İstatistiksel olarak, Andrews’ın özgeçmişi şut oranları ve asist oranları açısından Amoore’unkine çok benziyor. Ancak Andrews, özellikle top elindeyken Amoore kadar hızlı değil, bu da pozisyonlarındaki farkı açıklıyor.

19. Aubrey Griffin | 6-1 İleri | Connecticut

Griffin oyunu birçok farklı şekilde etkileyebilir: bir kesici olarak, geçişte, camda ve özellikle bir defans oyuncusu olarak. Onu ikinci tura götüren tek suçu yok.

Blackwell’e Baylor’a taşındıktan bir yıl sonra yeni bir forma verildi ve 2022-23’te sadece 95 dakika oynadı. Sağlıklı olduğunu varsayarsak, atletik bir forvet, oyun kurucu ve topsuz da oynayabilen istekli bir dama oyuncusu.

Ustby sadece nasıl oynanacağını biliyor. Mükemmel bir defans oyuncusu ve pasör ve kelimeyi iyi okuyor ama bitiriciliğini kesinlikle geliştirmesi gerekiyor yoksa bu düzenleme gülünç görünecek.

22. Hannah Sıçrayışı | 6-0 Muhafız | Stanford

Bir durma veya durma hareketinden 3 sayılık atış yapabilen nakavt bir şutör, WNBA’de her zaman bir yere sahip olmalıdır.

Savunmayı koruyan ve minimum ağırlıkla da olsa verimli bir şekilde gol atan mükemmel bir oyun kurucu olan Ryan, fiziksel olarak ayakta tutabilmeniz koşuluyla, gerçek oyun kurucu eksikliği olan bir ligde bir boşluğu dolduruyor.

24. Deja Kelly | 5-8 koruma | Kuzey Carolina *

Kelly haddini aşıyor ve gergin durumlara giriyor. Daha tutarlı olmanız ve atış menzilinizi genişletmeniz gerekiyor.

(Caitlin Clark’ın üstteki fotoğrafı: Getty Images aracılığıyla Bailey Hillesheim/Icon Sportswire)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
ankara escortshell downloadescort bursatuzla escorthacklinkkocaeli escortizmit escortkocaeli escortizmit escortescort bayankocaeli escortgebze escortantalya escortantalya escort bayanescort antalyakonyaaltı escortantalya otele gelen escortkonya escortdeneme bonusu veren sitelerdeneme bonusudeneme bonusuhacklinkdeneme bonusu veren sitelergoogle.comootoscanello purocaptain blackmarlboro double fusionmarvel sigaraharvest sigarasenator sigarakalpli sigaramilano sigarakeno club sigaradjarum blackal capone sigarayeşil periiqos sigaraBackwoods puroSobranie sigaradavidoff sigarasweet bonanzabig bass bonanzahttp://www.aydinbayanescort.com/muğla escortyalova escortsivas escortaydın escorttekirdağ escortçanakkale escortbalıkesir escortmanisa escortbelek escortistanbul masözkütahya escorttrabzon escortmarmaris escortkuşadası escortescorttokat escortısparta escortordu escortvan escortzonguldak escortamasya escortyozgat escortedirne escorterzincan escortosmaniye escortkemer escortmanavgat escortfethiye escortafyon escortalanya escortdidim escortadapazarı escortaksu escortanamur escortantakya escortatakum escortbeykoz escortbuca escortçankaya escortçorlu escortiskenderun escortkarşıyaka escortkeçiören escortkonak escortkonyaaltı escortosmangazi escortseyhan escortsilifke escortsilivri escorttarsus escortbandırma escortçerkezköy escortmilas escortlüleburgaz escorttorbalı escortside escortgaziemir escortilkadım escortedremit escorterdemli escortkepez escortgölcük escortinegöl escortmenderes escortmenemen escortmezitli escortserdivan escortnazilli escortsusurluk escortyıldırım escortgelibolu escortsandıklı escortturgutlu escortmerzifon escortsoma escortakhisar escortsalihli escortakçaabat escortbafra escortsöke escortceyhan escortturgutreis escortödemiş escortpolatlı escortçarşamba escorttoroslar escorttire escortşahinbey escortkaş escortgazipaşa escortgümbet escorterzurum escortantalya escortbodrum escortherbalife denizlidalaman escortgümüşlük escortkavaklıdere escortbilecik escortdüzce escortaksaray escortkarabük escortbornova escortmecidiyeköy escortmersin mutlu sonmuğla mutlu sonsamsun mutlu sonantalya mutlu sonbursa mutlu sonizmir mutlu sonistanbul mutlu sonankara mutlu sonkonya mutlu sonadana mutlu sonkocaeli mutlu soneskişehir mutlu sonkayseri mutlu sondenizli mutlu sonescortperl.comescortizmit escortbodrum escortsamsun escortantalya escortankara Escorthttp://www.elitescorthatun.com/bursa Escortantalya Escortizmir Escortistanbul escortmersin escortarnavutköy escortataşehir escortavcılar escortbaşakşehir escortesenler escortesenyurt escortfatih escortgaziosmanpaşa escortkağıthane escortkartal escortküçükçekmece escortmaltepe escortpendik escortsarıyer escortsultangazi escortümraniye escortzeytinburnu escortAdana EscortEskişehir EscortGaziantep EscortSamsun Escortkonya escortadaxbetspor.comadaxbetadresi.comseks hikayelerihd pornobacklinkafyon escortantalya masözMuğla escortBeylikdüzü escortBayan escortMalatya escortsakarya escortkayseri escortdenizli escortdiyarbakır escortvan escortaydın escortmugla escorthatay escortkocaeli escortadıyaman escortafyon escortagrı escortaksaray escortamasya escortardahan escortartvin escortbalıkesir escortbartin escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbolu escortburdur escortçanakkale escortçankırı escortçorum escortdüzce escortedirne escortelazıg escorterzincan escorterzurum escortgiresun escortgümüşhane escortıgdır escortısparta escortmaraş escortkarabük escortkaraman escortkars escortkastamonu escortkırıkkale escortkırklareli escortkırşehir escortkilis escortkütahya escortmanisa escortmardin escortmuş escortnevşehir escortnigde escortordu escortosmaniye escortrize escortadana escortankara escortanytalya escortizmir escortmersin escortsiirt escortsinop escortsivas escorturfa escortsırnak escorttekirdag escorttokat escorttrabzon escorttunceli escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortkıbrıs escortkonya escortmugla escortkıbrıs escortkamagra jelşişli escorttaksim escortbeşiktaş escortkurtköy escortbüyükçekmece escortküçükçekmece escortavcılar escortnişantaşı escortbakırköy escortkadıköy escortataşehir escortbahçeşehir escortbahçelievler escortbaşakşehir escortkartal escortmecidiyeköy escortümraniye escortfatih escorttuzla escortpendik escortmaltepe escortesenler escortbeykoz escortbeyoglu escortatakoy escorteyup escortüsküdar escortarnavutköy escortgaziosmanpaşa escortsilivri escortzeytinburnu escortsultangazi escortkagıthane escortbebek escortetiler escortlevent escortçatalca escortsarıyer escortsancaktepe escortşirinevler escortkasımpaşa escortbayrampaşa escortşile escortfethiye escortdalaman escortmarmaris escortbodrum escortmilas escortkuşadası escortdidim escortalanya escortmanavgat escortizmit escortgebze escortçeşme escortalsancak escortkarşıyaka escortkonak escortbornova escortbuca escortkarabaglar escortgöztepe escortnarlıdere escortaliağa escorteryaman escortmamak escortsincan escortetimesgut escortulus escortkeçiören escortyenimahalle escortpolatlı escortaltındag escortesenyurt escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortavcılar escortavcılar escortadana escortankara escortbursa escortbeylikdüzü escortavcılar escortbahçeşehir escortavcılar escortbodrum escortserik escortseks hikayebeylikdüzü escortcanlı casino sitelerigüvenilir casino siteleriataşehir masözaliağa escortayvalık escortbağcılar escortbahçelievler escortbakırköy escortbayrampaşa escortbeşiktaş escortbeylikdüzü escortbeyoğlu escortbornova escortbosna escortbüyükçekmece escortçekmeköy escortçeşme escortçiftlikköy escortdöşemealtı escortfinike escortgebze escortgörükle escortgüngören escortistiklal escortkadıköy escortkapaklı escortkörfez escortkorkuteli escortkumluca escortlara escortmamak escortmuratpaşa escortsancaktepe escortşişli escortsultanbeyli escorttaksim escortüsküdar escortmelikgazi escortmeram escortmudanya escortnilüfer escortserik escortsincan escortyeşilyurt escortavsallar escortmahmutlar escortölüdeniz escortdemetevler escortyahyakaptan escortbatıkent escortmarmaris escortkuşadası escortefeler escortetimesgut escortyüreğir escortçukurova escortkeşan escortsafranbolu escortşehitkamil escortkarabağlar escortbayraklı escortakşehir escortseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayelerikonya escortsamsun escortistanbul escortankara escortizmir escortdenizli escortantalya escortbahis siteleriproxy satın alproxy satın alinstagram beğeni hilesilara escortantalya escortbetpendik escortşişli escortmanavgat escortmanavgat escortistanbul travestidemetevler escortankara escortataşehir escortçeşme escortdiyarbakır escorteskişehir escortgebze escortkadıköy escortkadıköy escortkonya escortmalatya escortmezitli escortsarıyer escorturfa escorttrabzon escorttekirdağ escorttekirdağ escortbursa escortbursa escorthttps://www.izmitescortlarim.com/kocaeli escortgaziantep escortadana escortbursa escortmalatya escorteskişehir escortsakarya escortkayseri escorttiktok takipçi hilesiadana escortbodrum escortadıyaman escortadıyaman escort